Tea dhe Bearti nisen për pushime, por po i shoqëron edhe dikush tjetër

Shpërndaje

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

E përmes postimit të fundit tregojnë se janë nisur për pushime, por është edhe motra e Beartit që po i shoqëron./ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip