Temperatura befasuese, ky është parashikimi i motit për ditën e nesërme

Parashikimi i motit për të martën.

Këtë të martë parashihet të kemi mot kryesisht të vranët dhe me reshje shiu të kohëpaskohshme.

Sipas Prishtina Ëeather në orët e mëngjesit dhe mbrëmjes mund të ketë edhe reshje bore.

Temperaturat minimale pritet të jenë 1 gradë celsius derisa ato maksimale do të arrijnë deri në 5 gradë.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip