Temperaturat e larta në vend, Rama falenderon efektivët për punën në terren

Kryeministri Edi Rama u ka përcjellë një mesazh mirënjohjeje efektivi të Policisë Rrugore dhe asaj Bashkiake që shërben në Shqipëri. Rama falenderon efektivët të cilët vijojnë pa ndërprerë punën në terren, ndërsa vendi po përballet prej disa ditësh me tempeatura përvëluese. Kreu i qeverisë ka ndarë disa foto, ku efektivët e policisë shihen në krye […] The post Temperaturat e larta në vend, Rama falenderon efektivët për punën në terren appeared first on Newsbomb Albania.

Temperaturat e larta në vend, Rama falenderon efektivët për punën në terren

Kryeministri Edi Rama u ka përcjellë një mesazh mirënjohjeje efektivi të Policisë Rrugore dhe asaj Bashkiake që shërben në Shqipëri.

Rama falenderon efektivët të cilët vijojnë pa ndërprerë punën në terren, ndërsa vendi po përballet prej disa ditësh me tempeatura përvëluese.

Kreu i qeverisë ka ndarë disa foto, ku efektivët e policisë shihen në krye të detyrës, teksa shkruan “Falënderim dhe mirënjohje ndaj çdo efektivi të Policisë Rrugore dhe asaj Bashkiake që shërben në të gjithë territorin e Republikës së Shqipërisë në këto ditë me temperatura të larta????????♂#VetëmPërpara➡”, shkruan Rama në postimin e tij.

The post Temperaturat e larta në vend, Rama falenderon efektivët për punën në terren appeared first on Newsbomb Albania.