Tuna është bërë si çokollatë, në fustan të çuditshëm zbulon gjoksin e saj tërheqës

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Qysh në paraqitjet e para të saj, ajo u cilësua për zërin dhe stilin e saj unik si në muzikë ashtu edhe në pamje, shkruan ORAinfo.

Ajo ka kohë të gjatë se është në skenë, prandaj në çdo paraqitje të saj ajo është shumë e komentuar.

Ani pse këngëtarja nga Shkupi është nënë e dy fëmijëve, ajo gëzon forma të jashtëzakonshme. Këtë e ka dëshmuar edhe në foton e fundit ku në sy bie një fustani i saj i çuditshëm.

Tuna ka marrë ngjyrë, ku gjoksi i saj duket shumë tërheqës./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip