Tuna s’do t’ia di se është nënë e dy fëmijëve, provokon keq me veshjen e fundit

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin, përcjell ORAinfo. Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur në mënyrë provokative dhe […]

Tuna s’do t’ia di se është nënë e dy fëmijëve, provokon keq me veshjen e fundit

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin, përcjell ORAinfo.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur në mënyrë provokative dhe po duket tejet seksi./ORAinfo/