U bë nënë për herë të dytë, por Learta assesi nuk i harron dimitë e dallamën

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Edhe pse u bë nënë, Learta vazhdon të mos i harroi veshjet tradicionale, në të cilat duket shumë bukur./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip