Valdrin Sahitit po bëhet babë sërish, zbulohet gjinia e fëmijës

Zbulohet gjinia e fëmijës së Valdrin Sahitit

Stilisti i njohur, Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij, Edita Ramadani do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë.

Lajmin e ëmbël e bëri të ditur vetë stilisti, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ai publikoi një foto familjare, me të shoqen dhe vajzën e tyre Bella. Krahas fotos ai shkroi se së shpejti do të bëhen katër.

Së fundmi, “Prive” ka zbuluar gjininë e bebit. Çifti do të bëhen sërish prindër të një vajze.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip