Vjen më në fund reagimi nga Elvisi, ka disa fjalë për të gjithë

Shpërndaje

Elvisi është larguar nga programi “Përputhen”, pas një debati të ashpër që pati me Antonelën.

Elvisi i njohur si Loco kishte postuar një fotografi me të cilën thuhet se se janë dy lloj monstrash, një ndër të janë femrat që bëjnë çfarë duan dhe akuzojnë për manjakëri sekuale.

Ndërsa Antonela u ofendua, pasi ajo akuzoi Atdheun se ai puthi atë me forcë.

Pas kësaj ai debatoi ashpër edhe me opinionistin Arjan Konomi, i cili edhe kërkoi largimin e Elvisit.

Gjatë episodit të djeshëm Elvisi u kërkoi falje të gjithë atyre që ishin ofenduar nga postimi i tij teksa edhe kërkoi largimin e tij nga emisioni.

Pas largimit nga “Përputhen”, Elvisi ka hyrë në Instagram për të reaguar në Instastory me një fotografi të vetes duke shkruar se koha do t`i zbuloj të vërtetat dhe gënjeshtrat që janë thënë në studio.

“Loco zhytet po kurrë nuk do mbytet”, tha Elvisi në mbishkrimin e fotografisë.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip