Vjollca ka dalur sonte, është veshur e rregulluar si për të shkuar në dasmë

Shpërndaje

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dal dhe është rregulluar shumë rëndë./ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip