Vogëlushi që shihni në foto, tani është njëri prej reperëve më të suksesshëm në vend

Ky vogëlush në foto tani është reper shumë i njohur.

Reperi në foto është rikthyer në kohë duke postuar një imazh nga fëmijëria.

Fero është ai i cili iu ka hyrë arkivave duke ndarë me ndjekësit një imazh kur ka qenë fëmijë.

Në storien e tij në Instagram, reperi publikoi fotografinë duke mos shkruar ndonjë mbishkrim.

Reperi shihet në makinë, teksa ka pozuar i buzëqeshur.

Ndryshe, Fero dhe modelja Arbenita do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip