Yllka Kuqi duket kaq bukur me fustanin e kuq

Shpërndaje

Yllka Kuqi shfaqet elegante në imazhet e fundit.

Këngëtarja ka publikuar fotografi teksa ka treguar figurën e përsosur.

Në profilin e saj në Instagram ka publikuar imazhet e cila mori komente të shumta pozitive.

Yllka shihet se ka pozuar brenda një ambienti derisa ka rregulluar flokët ka vendosur edhe makijazh dhe bizhuteri.

Në mbishkrimin e postimit, artistja nga Gjakova ka vendosur një trëndafil.

Ndryshe, Yllka Kuqi po e shijon jetën e saj familjare me bashkëshortin dhe vajzën e cila shpesh ndanë edhe momente të bukura teksa tregon për fansat dhe ndjekësit raportin me familjen e saj.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip