Zjarri në anijen mbi lumin Vardar/ Tomevski: Kishte shumë mbeturina brenda

Shkup, 1 gusht – Një nga anijet në lumin Vardar në Qendër të Shkupit është përfshirë nga flakët. Ekipet e zjarrfikësve kanë arritur ta lokalizojnë zjarrin. Zvonko Tomevski nga Njësiti i Zjarrfikësve në Shkup tha se është intervenuar në kohë dhe nuk ka persona të lënduar. Do ua lëmë shërbimeve... The post Zjarri në anijen mbi lumin Vardar/ Tomevski: Kishte shumë mbeturina brenda appeared first on Agjencia Zhurnal.mk..

Zjarri në anijen mbi lumin Vardar/ Tomevski: Kishte shumë mbeturina brenda

Shkup, 1 gusht – Një nga anijet në lumin Vardar në Qendër të Shkupit është përfshirë nga flakët. Ekipet e zjarrfikësve kanë arritur ta lokalizojnë zjarrin. Zvonko Tomevski nga Njësiti i Zjarrfikësve në Shkup tha se është intervenuar në kohë dhe nuk ka persona të lënduar. Do ua lëmë shërbimeve...

The post Zjarri në anijen mbi lumin Vardar/ Tomevski: Kishte shumë mbeturina brenda appeared first on Agjencia Zhurnal.mk..