Ana Skrel “djeg” rrjetin me një fotografi ku dukej tejet joshëse, komeni i Robertit merr vëmendjen

Lidhja e Roberti Berishës me modelen e njohur Ana Skrel ka qenë ndër më të komentuarat në mediet e shtypit rozë dhe ndër më të shumtat që ka ngritur kuriozitetin e njerëzve. Modelja, e cila njihet për postimet e saj ‘pikante’ në rrjetet sociale, ka publikuar së fundmi një imazh ku shfaqej tejet atraktive, duke […]

Ana Skrel “djeg” rrjetin me një fotografi ku dukej tejet joshëse, komeni i Robertit merr vëmendjen

Lidhja e Roberti Berishës me modelen e njohur Ana Skrel ka qenë ndër më të komentuarat në mediet e shtypit rozë dhe ndër më të shumtat që ka ngritur kuriozitetin e njerëzve.

Modelja, e cila njihet për postimet e saj ‘pikante’ në rrjetet sociale, ka publikuar së fundmi një imazh ku shfaqej tejet atraktive, duke trazuar internetin.

Ajo veshi një palë pantallona dhe një xhaketë të bardhë dhe një korse të ngushtë ngjyrë të zezë për të thyer paksa kombinimin.

Veshja me të cilën pozoi Ana Skrel i theksonte linjat e saj të përkryera.

Sigurisht, në këtë postim nuk mungoi edhe reagimi i Robertit, i cili komentoi një ’emoji’ prej zemre.