SHQIPERIA

bg
Makina e ministrit të Brendshëm plot me gjoba, reagon Taulant Balla: Sot i kam tërhequr vëmendjen Policisë së Shtetit

Makina e ministrit të Brendshëm plot me gjoba, reagon Taulant...

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla i ka tërhequr sot vëmendjen Policisë së Shtetit...

bg
“SPAK duhet të shkojë te Edi Rama”, Lulzim Basha flet për vetting të politikës: Popullit t’i kthehen milionat e vjedhura

“SPAK duhet të shkojë te Edi Rama”, Lulzim Basha flet për...

Lulzim Basha është ndaluar këtë të martë në Laç, ku është takuar me demokratët në...

bg
Jorida Tabaku në Parlamentin Evropian, zbardh takimet mbi Procesin e Berlinit

Jorida Tabaku në Parlamentin Evropian, zbardh takimet mbi...

Deputetja demokrate, Jorida Tabaku ka zhvilluar takime me disa zyrtarë europianë...

bg
Pas Shkodrës, Balla takim në Lezhë me strukturat e Policisë

Pas Shkodrës, Balla takim në Lezhë me strukturat e Policisë

Ministri i ri, Taulant Balla ka nisur turin e takimeve pasi mori detyrën në krye...

bg
Thoma-Zoto-Bllako-Pustina-Veliaj, “treni” i SPAK-UT

Thoma-Zoto-Bllako-Pustina-Veliaj, “treni” i SPAK-UT

Kërkesa e SPAK drejtuar Kuvendit për arrestimin e Arben Ahmetaj tashmë është bërë...

bg
Temperaturat e larta në vend, Rama falenderon efektivët për punën në terren

Temperaturat e larta në vend, Rama falenderon efektivët...

Kryeministri Edi Rama u ka përcjellë një mesazh mirënjohjeje efektivi të Policisë...

bg
Balla nga Shkodra: Të intensifikohet puna për goditjen e grupeve kriminale dhe pastrimin e alpeve nga kultivimi i lëndëve narkotike

Balla nga Shkodra: Të intensifikohet puna për goditjen...

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ka nisur turin e takimeve nga Shkodra. Ai zhvilloi...

bg
Fatmir Mediu heq dorë nga “gjykimi shkurtuar”, dosja e Gërdecit pritet të zvarritet me vite

Fatmir Mediu heq dorë nga “gjykimi shkurtuar”, dosja e...

Politikani dhe ish-ministri i Mbrojtjes në kohën e qeverisë Berisha, Fatmir Mediu...

bg
Cindy Marina feston ditëlindjen e 25-të, Jozefina Topalli i bën urimin e veçantë

Cindy Marina feston ditëlindjen e 25-të, Jozefina Topalli...

Cindy Marina feston ditëlindjen e saj të 25-të dhe sigurisht s’kishte si të mungonte...

bg
Berisha: Rama-Veliaj-Agaçi pronarët e vërtetë të inceneratorit të Tiranës, fitojnë 680 milionë euro në 30 vite

Berisha: Rama-Veliaj-Agaçi pronarët e vërtetë të inceneratorit...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar pasditen e së martës Edi Ramën, kryebashkiakun...

bg
Kontrollet në banesat e Ahmetajt dhe familjarëve, SPAK: Sekuestruam 4 apartamente dhe 2 llogari bankare me vlerë 124 mijë euro

Kontrollet në banesat e Ahmetajt dhe familjarëve, SPAK:...

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka dhënë njoftim...

bg
Balluku në OKB: Në 2023 synojmë që ta bëjmë vendin shembull për energjinë e rinovueshme jo vetëm në Ballkan

Balluku në OKB: Në 2023 synojmë që ta bëjmë vendin shembull...

Zv.kryeministrja Belinda Balluku ndodhet në New York ku po merr pjesë në takimin...

bg
Kërkoi lirinë, Apeli lë në burg Vangjush Dakon

Kërkoi lirinë, Apeli lë në burg Vangjush Dakon

Apeli i Posaçëm ka lënë sot në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Vangjush...

bg
Gjyqi për Fatmir Mediun, thirren në proces famijarët e viktimave të Gërdecit

Gjyqi për Fatmir Mediun, thirren në proces famijarët e...

Ditën e sotme do të mbahet procesi gjyqësor për çështjen e “Gerdecit”.  Seanca ka...

bg
GJKKO vendos në sekuestro 4 apartamente, dikur në pronësi të Arben Ahmetajt

GJKKO vendos në sekuestro 4 apartamente, dikur në pronësi...

Gjykata e Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, ka pranuar kërkesën...

bg
Kontrolli në banesat e Arben Ahmetajt, çfarë gjetën oficerët e BKH-së në Gjirin e Lalëzit dhe Tiranë

Kontrolli në banesat e Arben Ahmetajt, çfarë gjetën oficerët...

Gjykata e Posaçme ka firmosur disa urdhër kontrolle në kuadër të hetimit që po zhvillohet...

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.