JETA

bg
E pazakontë! Dhëndri zbulon se gruaja e tij është një burrë 12 ditë pas martesës! E mashtroi për t’i zhvatur…

E pazakontë! Dhëndri zbulon se gruaja e tij është një burrë...

Një dhëndër indonezian zbuloi se gruaja e tij e re është në fakt një burrë dhe ky...

bg
Nusja e sapomartuar vdes papritur në krahët e burrit gjatë muajit të mjaltit

Nusja e sapomartuar vdes papritur në krahët e burrit gjatë...

Bashkëshorti thotë se nuk mund të kuptojë atë që ka ndodhur. Një e re e sapomartuar...

bg
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në Tiranë

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në...

Ditën e djeshme janë lidhur në martesë dy gra, e cila ndodh publikisht, për herë...

bg
Publikohet momenti kur qëllohet për vdekje influencierja e njohur

Publikohet momenti kur qëllohet për vdekje influencierja...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Irak, ku një sulmues i panjohur ka qëlluar për...

bg
Këto janë rreziqet me të cilat përballeni nëse flini me flokë të lagur

Këto janë rreziqet me të cilat përballeni nëse flini me...

Nëse jeni nga ata persona që do të shkoni në shtrat me flokë të lagura, duhet ta...

bg
Sonte “Nata e Kadrit”, nata më e shenjtë e vitit për myslimanët

Sonte “Nata e Kadrit”, nata më e shenjtë e vitit për myslimanët

Ky 5 prill, shënon Natën e Kadrit. Besimtarët, që e cilësojnë më të vlefshme se...

bg
Të dielën ndryshon ora, akrepat shkojnë një orë para

Të dielën ndryshon ora, akrepat shkojnë një orë para

Akrepat e orës do të lëvizin përpara natën ndërmjet të shtunës 30 dhe të dielës...

bg
Kjo është dita kur ndryshon ora

Kjo është dita kur ndryshon ora

Edhe disa ditë na ndajnë nga ndryshimi i orës verore, mes të shtunës 30 dhe të dielës...

bg
Kur ndryshon ora këtë javë dhe si lëvizin akrepat

Kur ndryshon ora këtë javë dhe si lëvizin akrepat

Të dielën e 29 tetorit ndryshon ora. Akrepat do të shkojnë 60 minuta mbrapa, ose...

bg
“Shqiptarja ia shiti virgjërinë sheikut për 50 mijë euro”, gazetarja tregon rastet

“Shqiptarja ia shiti virgjërinë sheikut për 50 mijë euro”,...

Gazetarja Aida Topalli ishte e ftuar këtë të enjte në emisioni “Good Morning Albanians”...

bg
Kjo është data kur do të ndërrohet ora

Kjo është data kur do të ndërrohet ora

Ora dimërore rikthehet të dielën më 29 tetor. Më pas do të lëvizim nga 3 në orën...

bg
Sëmundja që i mori jetën vajzës së Elvis Prisleyt është gjithnjë më e pranishme: Pesë simptoma që nuk duhet t’i injoroni

Sëmundja që i mori jetën vajzës së Elvis Prisleyt është...

Simptomat e sulmit në zemër te femrat dhe te meshkujt nuk janë të njëjta. Kjo është...

bg
Pas konsumimit të darkës, sa duhet të presim për të fjetur?

Pas konsumimit të darkës, sa duhet të presim për të fjetur?

Sa duhet të presim për të fjetur pas konsumimit të darkës? Ekspertët kanë identifikuar...

bg
Vdes 14-vjeçarja, dyshohet se shkak u bë helmimi nga deodorant

Vdes 14-vjeçarja, dyshohet se shkak u bë helmimi nga deodorant

Ndërron jetë 14-vjeçarja, dyshohet se shkak u bë helmimi nga deodorant. Një 14-vjeçare...

bg
Sa paracetamola bën t’i pini në ditë? Tejkalimi i kësaj doze mund të jetë vdekjeprurëse

Sa paracetamola bën t’i pini në ditë? Tejkalimi i kësaj...

Paracetamoli për shumicën është ndihma e parë kur ndiejnë dhembje, mirëpo assesi...

bg
Ky është vendi ku qepa kushton më shtrenjtë se mishi

Ky është vendi ku qepa kushton më shtrenjtë se mishi

Vendi ku qepa kushton më shtrenjtë se mishi. Rreth 13 dollarë për një kg qepë. Ky...

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.