Kush ia mbushi fytin me lira Mihrije Brahës

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha njihet për stilin unik që e karakterizon në skenën e muzikës. Ajo përmes disa postimeve në medita sociale ka treguar që është bërë nostalgjike për vitet në rini, shkruan Kosovarja. Në një foto Mihrija shihet e mbuluar në lira ku nuk ka munguar as buzëqeshja e saj. Gjithashtu këngëtarja edhe […]

Kush ia mbushi fytin me lira Mihrije Brahës

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha njihet për stilin unik që e karakterizon në skenën e muzikës.

Ajo përmes disa postimeve në medita sociale ka treguar që është bërë nostalgjike për vitet në rini, shkruan Kosovarja.

Në një foto Mihrija shihet e mbuluar në lira ku nuk ka munguar as buzëqeshja e saj.

Gjithashtu këngëtarja edhe pas disa viteve vazhdon të komentohet në mediat rozë për paraqitjen dhe pamjen fizike.