Meritoni rrëfen mes lotësh linjën e tij të jetës: “Mungesa më e madhe është djali im”

Meriton Mjekiqi është një nga banoret me të përfolur në ‘Big Brother VIP Albania’. Sonte mes lotësh Meritoni ka rrëfyer historinë e jetës së tij, shkruan Kosovarja. “Ky Meritoni qe po e shihni tash, ka kaluar vështirësi të shumta, pas një operacioni që kisha në fyt, e më shumë probleme, më pas në klasën e […]

Meritoni rrëfen mes lotësh linjën e tij të jetës: “Mungesa më e madhe është djali im”

Meriton Mjekiqi është një nga banoret me të përfolur në ‘Big Brother VIP Albania’.

Sonte mes lotësh Meritoni ka rrëfyer historinë e jetës së tij, shkruan Kosovarja.

“Ky Meritoni qe po e shihni tash, ka kaluar vështirësi të shumta, pas një operacioni që kisha në fyt, e më shumë probleme, më pas në klasën e 11 u përjashtova nga shkolla për disa arsyeje, kurse e kisha ëndërr të jem pjesë e punës në televizion edhe fillimet e mija në televizion ishin pa pagës për rreth disa muajsh” shprehet ai.

Më pas Meritoni ka treguar edhe njohjen me ish-partneren e tij “Pas disa viteve u njoha me Egesten, arsyeja pse jetoj është djali im Loari, mungesa më e madhe është djali im”.

Tutje vazhdoj “Fitorja më e madhe në këtë shtëpi është edhe Ilnisa, jam me fat që këtu njoha Ilnisën, gjeja parë që do bëjë është që do e marrë atë dhe do e takoj me familjen time”.