SHOWBIZ

bg
Me Feron nuk e veshi fustanin e bardhë, tani për inat të tij Arbenita u bë nuse

Me Feron nuk e veshi fustanin e bardhë, tani për inat të...

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur gjatë muajve të fundit në vendin...

bg
Nuk do t’iu besoni syve si dukej Alba si bionde në moshën 17 vjeçare!

Nuk do t’iu besoni syve si dukej Alba si bionde në moshën...

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba ka qenë në qendër të vëmendjes për mediat...

bg
Verona e Bucit: Asnjëherë nuk jam ndjerë e tradhtuar

Verona e Bucit: Asnjëherë nuk jam ndjerë e tradhtuar

E dashura e ish banorit të Big Brother VIP Kosova, Bucit, Verona Osmani, në rolin...

bg
U godit nga një veturë, Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj

U godit nga një veturë, Gresa Behluli flet për gjendjen...

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Prizren. Një person është goditur...

bg
Këngëtarja e njohur meksikane vishet nga kreatorja kosovare, Vlora Mustafa – fustani i saj zgjon vëmendjen tek mediet latine

Këngëtarja e njohur meksikane vishet nga kreatorja kosovare,...

Këngëtarja e njohur meksikane, Ana Barbara ka shkëlqyer në tapetin e kuq të ceremonies...

bg
Drenusha Latifi flet për herë të parë pas ndarjes nga burri: Kam pësuar dhunë fizike dhe psikike nga ai, e kam paditur dhe nuk guxon të më afrohet

Drenusha Latifi flet për herë të parë pas ndarjes nga burri:...

Ish-missi i Kosovës dhe këngëtarja Drenusha Latifi, ka thënë se ka pësuar dhunë...

bg
Spitali i Prizrenit jep detajet e fundit rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes

Spitali i Prizrenit jep detajet e fundit rreth gjendjes...

Bashkëshorti i këngëtares Shkurte Fejza është goditur sot nga një veturë në Prizren....

bg
‘Viktima ka pësuar lëndime të rënda’, Policia jep detaje për rastin e burrit të Shkurte Fejzës

‘Viktima ka pësuar lëndime të rënda’, Policia jep detaje...

Bashkëshorti i Shkurte Fejzës, Hajrush Behluli është goditur sot nga një veturë...

bg
Vetura godet bashkëshortin e Shkurte Fejzës

Vetura godet bashkëshortin e Shkurte Fejzës

Hajrush Behluli, bashkëshorti i këngëtares Shkurte Fejza është goditur sot nga një...

bg
As Ronela Hajati nuk i shpëton trendit, ndryshon flokët në ngjyrë vishnje me një ndryshim drastik

As Ronela Hajati nuk i shpëton trendit, ndryshon flokët...

Siç duket edhe Ronela Hajati nuk i shpëtoi trendit të flokëve me ngjyrë vishnje,...

bg
Përlotet Ilnisa në Big Brother VIP Albania: Më ka marrë shumë malli për vajzën

Përlotet Ilnisa në Big Brother VIP Albania: Më ka marrë...

Ilnisa Agolli është pa dyshim një nga banoret më të komentuara në edicionin e tretë...

bg
Burri i Shkurte Fejzës u godit në Prizren nga vetura

Burri i Shkurte Fejzës u godit në Prizren nga vetura

Policia e Kosovës ka konfirmuar se Hajrush Behluli, burri i këngëtares Shkurte Fejza...

bg
E ka lodhur shumë puna, Afrona shfaqet në veturë në gjendje aspak të mirë

E ka lodhur shumë puna, Afrona shfaqet në veturë në gjendje...

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë. Ajo u bë e njohur...

bg
Nusja e Goldit tregon se ka shumë shije, ka bërë këtë ndryshim të bukur në pamje

Nusja e Goldit tregon se ka shumë shije, ka bërë këtë ndryshim...

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë. Ajo është...

bg
Edona jep lajmin e shumëpritur, tregon se është më e lumtur se asnjëherë më parë

Edona jep lajmin e shumëpritur, tregon se është më e lumtur...

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Ajo...

bg
Juliana Nura befason me deklaratën: Çdo familje e ka një pedofil

Juliana Nura befason me deklaratën: Çdo familje e ka një...

Në një intervistë të fundit në emisionin e mëngjesit “Dita e Re”, finalistja e edicionit...

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.