“Dritë, mami dhe babi shpresojne qe per ty te jene shembulli’, Bardhi e Sara po bëhen prindër

Sara dhe Bardhi në pritje të fëmijës pak javë pasi dolën nga Big Brother Vip Albania Sara Gjordeni dhe Bardhi po bëhen prindër. Ish-missi Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi u njohën në “Big Brother V.I.P Albania 3” dhe janë bashkë prej rreth 3 muajsh. Lajmin e ka konfirmuar vet Sara. “Dritë, mami dhe babi shpresojne […]

“Dritë, mami dhe babi shpresojne qe per ty te jene shembulli’, Bardhi e Sara po bëhen prindër

Sara dhe Bardhi në pritje të fëmijës pak javë pasi dolën nga Big Brother Vip Albania

Sara Gjordeni dhe Bardhi po bëhen prindër.

Ish-missi Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi u njohën në “Big Brother V.I.P Albania 3” dhe janë bashkë prej rreth 3 muajsh.

Lajmin e ka konfirmuar vet Sara.

“Dritë, mami dhe babi shpresojne qe per ty te jene shembulli me i mire se dashuria e forte nuk pyet per asnje lloj sfide! ????????????”, ka shkruar ajo përbri një videoje ku shfaqet Bardhu duke ia puthur barkun.