JETA

bg
Bëri bujë vite më parë, ndryshimi drastik dhe jeta e “shfrenuar” mes luksit e Xhisiela Malokut

Bëri bujë vite më parë, ndryshimi drastik dhe jeta e “shfrenuar”...

Një nga emrat më të diskutuar në vitin 2018 ishte edhe Xhisiela Maloku. Vajza nga...

bg
28-vjeçari shqiptar e ka zemrën në krahun e djathtë

28-vjeçari shqiptar e ka zemrën në krahun e djathtë

Një ndër rastet e rralla në botë, 28-vjeçari shqiptar e ka zemrën në krahun e djathtë....

bg
Ja çfarë ndodh kur rrufeja godet një aeroplan

Ja çfarë ndodh kur rrufeja godet një aeroplan

Çfarë ndodh kur rrufeja godet një aeroplan? Rrufeja godet çdo avion rregullisht,...

bg
Nga ylli i filmave për të rritur në “profesoreshë” në Oksford, Mia Khalifa jep leksione për studentët

Nga ylli i filmave për të rritur në “profesoreshë” në Oksford,...

Aktorja libaneze e filmave për të rritur, Mia Khalifa u ftua të jepte një leksion...

bg
3-vjeçari bie në pishinë dhe mbytet, e ëma nuk dinte të notonte për ta shpëtuar

3-vjeçari bie në pishinë dhe mbytet, e ëma nuk dinte të...

Një djalë i vogël rreth 3 vjeç është nxjerrë i pajetë nga pishina e një vile në...

bg
Humbi 75 kilogram për tu martuar me mashkullin e ëndrrave, ja si duket sot

Humbi 75 kilogram për tu martuar me mashkullin e ëndrrave,...

Një grua që dikur nuk kishte edhe aq shumë fat në dashuri, më në fund është martuar...

bg
Bakllava i ndihmon burrat që të jenë më të mirë në seks

Bakllava i ndihmon burrat që të jenë më të mirë në seks

Derisa burrat fillojnë të plaken, është e domosdoshme që ata t’i kushtojnë vëmendje...

bg
Këto llojet e pagjumësisë, cilat janë dhe si t’i dalloni

Këto llojet e pagjumësisë, cilat janë dhe si t’i dalloni

Llojet e pagjumësisë, cilat janë dhe si t’i dalloni. Pagjumësia është një çrregullim...

bg
Pronari i hotelit terrorizon turistet gjermane: ‘K*rvat e dreqit, doni t’ju tregoj p*nisin’!

Pronari i hotelit terrorizon turistet gjermane: ‘K*rvat...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Himarë, ku protagonist është pronari...

bg
“Nipi më tha që fëmijët s’janë të tutë”, trondit burri në emision

“Nipi më tha që fëmijët s’janë të tutë”, trondit burri...

Viktori dhe Harilla janë djem xhaxhallarësh por në konflikt i ka futur një makinë....

Vali Corleone dhe Aleks Visha vënë bast G-Class për lojën e madhe (Video e plotë)

Vali Corleone dhe Aleks Visha vënë bast G-Class për lojën...

Vali Corleone dhe Aleks Visha vënë bast G-Class për lojën e madhe (Video e plotë)

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.