SHOWBIZ

bg
Arbana Osmani zhvishet në këto temperatura në minus, del në mes të rrugës me miniq

Arbana Osmani zhvishet në këto temperatura në minus, del...

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari. Ajo është...

bg
Greta Koҫi po bëhet nënë, tregon se sa shumë i është shtuar oreksi në shtatzani

Greta Koҫi po bëhet nënë, tregon se sa shumë i është shtuar...

Greta Koçi është këngëtarja nga Shqipëria e që me zërin dhe pamjene saj u bë tejet...

bg
Julia Roberts thyen heshtjen, flet për herë të parë për vdekjen e ish-të dashurit të saj Matthew Perry

Julia Roberts thyen heshtjen, flet për herë të parë për...

Julia Roberts ka folur së fundmi për vdekjen e ish-të dashurit të saj, Matthew Perry,...

bg
Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh...

Iliriana Sadriu në spektaklin e së hënës në Big Brother VIP Kosova 2 ka qenë një...

bg
E kishin ndarë dhomën së bashku sa ishin në të njëjtin klub, Mirlind Daku e befason me një dhuratë Lumbardhin në Big Brother VIP Kosova

E kishin ndarë dhomën së bashku sa ishin në të njëjtin...

Lumbardh Salihu është një nga banorët më aktiv në shtëpinë më të famshme në Kosovë,...

bg
Dalin emrat që pritet të bëhen pjesë e “Big Brother Vip 3″

Dalin emrat që pritet të bëhen pjesë e “Big Brother Vip...

Katër emrat janë më të lakuarit për momentin. Ina Kollcaku, Sardi Strugaj, Adelina...

bg
Big Mama më as me shoqe nuk del e parregulluar, është bërë ni nuse për të pirë një kafe

Big Mama më as me shoqe nuk del e parregulluar, është bërë...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për...

bg
E tepron Adelina Tahiri, shfaqet si ‘tigër’ në këtë veshje provokuese

E tepron Adelina Tahiri, shfaqet si ‘tigër’ në këtë veshje...

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur...

bg
E dhimbshme: Adelina Tahiri humb personin e dashur, tregon se është duke mbajtur zi

E dhimbshme: Adelina Tahiri humb personin e dashur, tregon...

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur...

bg
Ganiu debaton me Bucin: “40-vjeçar i shfrenuar”

Ganiu debaton me Bucin: “40-vjeçar i shfrenuar”

“40-vjeçar i shfrenuar”, Ganiu debaton me Bucin. Nuk kanë fund diskutimet në shtëpinë...

bg
Kiara qenka rrumbullakosur nga shtatëzania

Kiara qenka rrumbullakosur nga shtatëzania

Kiara publikon foton, qenka rrumbullakosur nga shtatëzania. Kiara Tito është ndër...

bg
Nora Istrefi paralajmëron bashkëpunimin me Eli Malajn

Nora Istrefi paralajmëron bashkëpunimin me Eli Malajn

Këngëtarja Nora Istrefi po punon për një projekt të ri muzikor. Këtë herë autorja...

bg
Will Smith reflekton mbi gabimet e të kaluarës: Fama është një përbindësh

Will Smith reflekton mbi gabimet e të kaluarës: Fama është...

Will Smith reflektoi mbi disa nga “gabimet” që ai ka bërë gjatë viteve, siç janë...

bg
Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime nga një rast që i ndodhi pas ndërhyrjes në hundë

Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime...

Edona James është njëra nga banoret që tashmë pëlqehet mjaft shumë nga publiku....

bg
Big Mama bën rrëfimin e pazakontë, tregon si i shpëtoi vdekjes

Big Mama bën rrëfimin e pazakontë, tregon si i shpëtoi...

Tregon si i shpëtoi vdekjes, Big Mama bën rrëfimin e pazakontë. E ftuar në një intervistë,...

bg
Pas ndarjes nga Romain Gavras – Dua Lipa në një romancë të re me Omar Apollo?

Pas ndarjes nga Romain Gavras – Dua Lipa në një romancë...

Artistja shqiptare me famë botërore së fundmi i dha fund lidhjes me regjisorin Romain...

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.