Ushtroj dhunë dhe sulmoj fizikisht një mashkull, arrestohet i dyshuari

Një mashkull është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi i njëjti ka ushtruar dhunë dhe ka sulmuar fizikisht një mashkulli tjetër, shkruan FrontOnline. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Njoftimi i Policisë: Prishtinë / 18.04.2024-11:30 Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar. Viktimës […]

Ushtroj dhunë dhe sulmoj fizikisht një mashkull, arrestohet i dyshuari
ushtroj-dhune-dhe-sulmoj-fizikisht-nje-mashkull,-arrestohet-i-dyshuari

ushtroj-dhune-dhe-sulmoj-fizikisht-nje-mashkull,-arrestohet-i-dyshuari

Një mashkull është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi i njëjti ka ushtruar dhunë dhe ka sulmuar fizikisht një mashkulli tjetër, shkruan FrontOnline.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i Policisë:

Prishtinë / 18.04.2024-11:30 Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar. Viktimës i është ofruar tretmani mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.