SHOWBIZ

bg
Afërdita Paqarada sfidom moshën, në top formë publikon foto në bikini

Afërdita Paqarada sfidom moshën, në top formë publikon...

Afërdita Paqarada në top formë publikon foto në bikini. Afërdita Paqarada është...

bg
Rikthehet Arbenita Ismajli, publikon foto hot nga palestra

Rikthehet Arbenita Ismajli, publikon foto hot nga palestra

Arbenita Ismajli rikthehet, publikon foto hot nga palestra. Modelja e njohur shqiptare,...

bg
Postimi i çuditshëm i Maestros. A u pendua që hyri në BBV2?

Postimi i çuditshëm i Maestros. A u pendua që hyri në BBV2?

‘Këtë vit ia kam vështirësuar jetën familjes time’! Postimi i çuditshëm i Maestros....

bg
Rina Balaj shfaqet “përvëluese” në bikini, ekspozon asetet e bollshme

Rina Balaj shfaqet “përvëluese” në bikini, ekspozon asetet...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rina Balaj, këto ditë të nxehta vere po i kalon duke...

bg
‘Rrezitja shkon e vjen, fotografitë mbesin’, Kaltrina shfaqet mahnitëse nga vendi i punës

‘Rrezitja shkon e vjen, fotografitë mbesin’, Kaltrina shfaqet...

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër më të njohura dhe më të dashura për...

bg
Stresi ‘harron’ Keisin, nis njohje të re

Stresi ‘harron’ Keisin, nis njohje të re

Stresi lë pas krahëve historinë me Keisin, nis një njohje të re. Reperi nga Shqipëria,...

bg
Nuk përmbahet Arta Nitaj, ekspozon kaq shumë gjoksin pa të brendshme!

Nuk përmbahet Arta Nitaj, ekspozon kaq shumë gjoksin pa...

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë. Ajo...

bg
Loredana më e lumtur se kurrë në krahët e partnerit të ri Karim Adeyemi

Loredana më e lumtur se kurrë në krahët e partnerit të...

Loredana shfaqet e lumtur në krahët e partnerit të ri Karim Adeyemi. Reperja shqiptare,...

bg
Enca i kundërpërgjigjet publikisht mesazhit ofendues që pranoi nga ndjekësi për të dashurin e saj të ri

Enca i kundërpërgjigjet publikisht mesazhit ofendues që...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka qenë shumë e përfolur kohëve të fundit....

bg
Rita Ora dhuron performancë surprizë në spektaklin “Love Island” në Britani të Madhe

Rita Ora dhuron performancë surprizë në spektaklin “Love...

Love Island ka sjellë një yll të dytë të madh për të performuar për banorët e ishullit,...

bg
Mohamed Salah zhytet në ujë me akull për të përballuar temperaturat e larta, ndërsa vë në dukje muskujt e barkut

Mohamed Salah zhytet në ujë me akull për të përballuar...

Mohamed Salah shfaqi fizikun e tij mahnitës teksa u zhyt në një banjë me akull të...

bg
Georgina Rodriuguez sjell poza të reja atraktive nga pushimet luksoze me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriuguez sjell poza të reja atraktive nga pushimet...

Georgina Rodriguez u dha fansave një paraqitje të shkurtër nga pushimet e saj luksoze...

bg
Sabiani zbulon si reagon kur Keisi blen çantë 500 euro

Sabiani zbulon si reagon kur Keisi blen çantë 500 euro

‘Nga ngjave ti racë m*ti’/ Sabiani zbulon si reagon kur Keisi blen çantë 500 euro....

bg
Learta më e lumtur se kurrë në krahët e partnerit të ri Karim Adeyemi

Learta më e lumtur se kurrë në krahët e partnerit të ri...

Loredana shfaqet e lumtur në krahët e partnerit të ri Karim Adeyemi. Reperja shqiptare,...

bg
Linjat e saj trupore janë në top formë, por shikojneni çfarë ushqimi të rëndë ha Xhuli për mëngjes!

Linjat e saj trupore janë në top formë, por shikojneni...

Xhuli Nura, po shijon në masë të madhe famën pas daljes nga Big Brother VIP Kosova....

bg
Kristi e nguc me mesazhe erotike, Jori nuk dua më shumë së shoqëri

Kristi e nguc me mesazhe erotike, Jori nuk dua më shumë...

Krist Dragot Alija, zuri vendin e dytë në Big Brother VIP Albania, por duket se...

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.