Foda publikon listën e futbollistëve të ftuar për miqësoren ndaj Norvegjisë, ka befasi

Kombëtarja e Kosovës ka publikuar edhe listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen miqësore me Norvegjinë. ‘Dardanët’ do të luajnë kundër Norvegjisë me 5 qershor me fillim nga ora 19:00 në një ndeshje testuese për ta dhe për vet trajnerin Foda. Kombëtarja jonë ka zhvilluar edhe dy ndeshje në muajin mars kundër Armenisë dhe Hungarisë, […]

Foda publikon listën e futbollistëve të ftuar për miqësoren ndaj Norvegjisë, ka befasi

Kombëtarja e Kosovës ka publikuar edhe listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen miqësore me Norvegjinë.

‘Dardanët’ do të luajnë kundër Norvegjisë me 5 qershor me fillim nga ora 19:00 në një ndeshje testuese për ta dhe për vet trajnerin Foda.

Kombëtarja jonë ka zhvilluar edhe dy ndeshje në muajin mars kundër Armenisë dhe Hungarisë, e tani testi i radhës është Norvegjia.

Këto miqësore do të shërbejnë që ekipi dardan të përgatitet sa më mirë për ndeshjet zyrtare në vjeshtë në kuadër të Ligës së Kombeve.

Më poshtë mund ta shikoni listën e publikuar nga trajneri Fraco Foda: