Genta Ismajli feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet ka mbushur

Genta Ismajli feston sot ditëlindjen. Këngëtarja mbush plot 40 vjet jetë. I pari që e uroi ishte bashkëshorti i saj, Usta, i cili postoi një fotografi në Instagram krah saj, dhe shkroi: “Gëzuar ditëlindjen”. Kujtojmë se Genta dhe Usta kanë dy fëmijë bashkë.

Genta Ismajli feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet ka mbushur

Genta Ismajli feston sot ditëlindjen.

Këngëtarja mbush plot 40 vjet jetë.

I pari që e uroi ishte bashkëshorti i saj, Usta, i cili postoi një fotografi në Instagram krah saj, dhe shkroi: “Gëzuar ditëlindjen”.

Kujtojmë se Genta dhe Usta kanë dy fëmijë bashkë.