Xhuli shkon në dasmë, me këtë vallëzim i ‘tranon’ dasmorët

Modelja nga Drenica, Xhuli Nura, po shijon në masë të madhe famën pas daljes nga Big Brother VIP Kosova. Finalistja e këtij reality shoë ka marrë vëmendje mjaft të madhe muajve të fundit. E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Xhuli se fundmi ka marrë pjesë në dasmën e […]

Xhuli shkon në dasmë, me këtë vallëzim i ‘tranon’ dasmorët

Modelja nga Drenica, Xhuli Nura, po shijon në masë të madhe famën pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Finalistja e këtij reality shoë ka marrë vëmendje mjaft të madhe muajve të fundit.

E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Xhuli se fundmi ka marrë pjesë në dasmën e ish-banorëve të BBVK, Alisës dhe Urimit.

Në këtë dasmë Xhuli paska shkëlqyer në pamje.

E veshur me fustan të ngushtë e duke ekspozuar gjoksin e saj gjigant, me vallëzimin e saj Xhuli paska ‘çmendur’ dasmorët.

Shikojeni vallëzimin e saj dhe binduni… /ORAinfo/