KOSOVA

bg
ShBA e konfirmon sulmin e Izraelit me raketa brenda Iranit

ShBA e konfirmon sulmin e Izraelit me raketa brenda Iranit

Izraeli kreu një sulm me raketa brenda Iranit para agimit të së premtes, raportuan...

bg
Që nga janari deri në gjysmë të prillit, 840 mijë udhëtarë kaluan përmes ANP “Adem Jashari”

Që nga janari deri në gjysmë të prillit, 840 mijë udhëtarë...

840 mijë qytetarë kanë kaluar përmes aeroportit ndërkombëtar të Prishtinës “Adem...

bg
Rritet çmimi i naftës menjëherë pas sulmit të Izraelit drejt Iranit

Rritet çmimi i naftës menjëherë pas sulmit të Izraelit...

Çmimet e naftës dhe arit janë rritur menjëherë pas sulmit izraelit drejt Iranit....

bg
Peci: Nëse Asociacioni nuk shkon në Kushtetuese, anëtarësimi i Kosovës në KiE shtyhet për një vit

Peci: Nëse Asociacioni nuk shkon në Kushtetuese, anëtarësimi...

Drejtori i Institutit KIPRED, Lulzim Peci ka thënë se ka informacione se anëtarësimi...

bg
Tentim vrasje në Gjakovë

Tentim vrasje në Gjakovë

Një tentim vrasje ka ndodhur dje në Gjakovë ku janë përfshirë disa meshkuj dhe janë...

bg
Ushtroj dhunë dhe sulmoj fizikisht një mashkull, arrestohet i dyshuari

Ushtroj dhunë dhe sulmoj fizikisht një mashkull, arrestohet...

Një mashkull është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi i njëjti ka ushtruar dhunë...

bg
Një mashkull sulmon një mashkull tjetër në Ferizaj

Një mashkull sulmon një mashkull tjetër në Ferizaj

Një mashkull ka sulmuar një mashkull tjetër në Ferizaj, duke i shkaktuar dhunë fizike....

bg
Dyshohet se sulmoi seksualisht një grua, arrestohet një burrë në Malishevë

Dyshohet se sulmoi seksualisht një grua, arrestohet një...

Dyshohet se sulmoi seksualisht një grua, arrestohet një burrë në Malishevë Policia...

bg
Zvicranja arrestohet pasi e kanosi mashkullin kosovar përmes rrjeteve sociale

Zvicranja arrestohet pasi e kanosi mashkullin kosovar përmes...

Një person i gjinisë femrore është arrestuar pasi e njëjta përmes rrjeteve sociale...

bg
Dugolli: Në Bruksel nuk po diskutohet për dinarin

Dugolli: Në Bruksel nuk po diskutohet për dinarin

Deputeti i partisë në pushtet Vetëvendosje, Enver Dugolli, duke komentuar sjelljen...

bg
Baraliu: Votimi i së dielës i rëndësishëm për Qeverinë, nuk pres që të shkarkohen kryetarët aktual

Baraliu: Votimi i së dielës i rëndësishëm për Qeverinë,...

Njohësi i proceseve zgjedhore, Mazllum Baraliu, deklaron për Front Online se ka...

bg
Delegacioni i BQK’së takohet me drejtues të Bankës së Rezervës Federale të New York-ut

Delegacioni i BQK’së takohet me drejtues të Bankës së Rezervës...

Delegacioni i Bankës Qendrore të Kosovës, i kryesuar nga Guvernatori Ahmet Ismaili,...

bg
Ushtrohet dhunë në një familje në Fushë Kosovë, arrestohet personi

Ushtrohet dhunë në një familje në Fushë Kosovë, arrestohet...

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi i njëjti ka ushtruar dhunë...

bg
Adoleshenti kosovar i dyshuar si bashkëpunëtorë i ISIS, e quan veten “Bombarduesi”

Adoleshenti kosovar i dyshuar si bashkëpunëtorë i ISIS,...

Pas arrestimit të dy të rinjve në Schaffhausen, të dyshuar si bashkëpunëtorë të...

bg
Haradinaj: Ne e ruanim Asociacionin për njohje të Serbisë ose për anëtarësim në NATO, Kurti e dha për Këshillin e Evropës

Haradinaj: Ne e ruanim Asociacionin për njohje të Serbisë...

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kritikuar kryeministrin...

bg
Kryetari i Zubin Potokut: Nuk pres sukses nga votimi i 21 prillit

Kryetari i Zubin Potokut: Nuk pres sukses nga votimi i...

Kryetari i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri në një deklarim për FrontOnline thotë nuk...

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.