Vesa Luma zgjedh fjalët më të mira për ta uruar bashkëshortin për ditëlindje

Vesa Luma e uron bashkëshortin për ditëlindje.

Vesa Luma e Big Basta janë ndër çiftet më të komentuara nga mediet rozë.

Vesa nga Kosova e Big Basta nga Shqipëria kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë duke u bërë prindër të një djali, shkruan Kosovarja.

Si gjithmonë Vesa edhe kësaj radhe është treguar mjaftë e kujdesshme duke befasuar bashkëshortin e saj me rastin e ditëlindje, që i thuri fjalët më të bukura nga zemra.

“Ne nje dite si kjo, lindi nje djal me yll ne balle ,qe u rrit me kembe ne toke ,por me mendje vizionare dhe i sigurte per te ardhmen e tij e te familjes se vogel po me bote shume te madhe qe tashme e kemi kriju bashke! Une e Liani jemi shume me fat qe te kemi! Te duam shume! Na u befsh 100 pak a shume”, ishte mbishkrimi i imazhit me të cilën pozuan të dy të lumtur e shumë të dashuruar.