cila

cila

28
KURIOZITETE
Kaylan Mahomes shpërndau një foto në rrjetet sociale me motrën e saj binjake, Kyla dhe me nënën e tyre. Ajo shkroi “Mami, binjakja dhe unë”.. Por për shkak ...
Comments Off on Cila është nëna?!

22
TECH
Me zhvillimin e teknologjisë dhe rritjen e aksesit në internet, kudo në botë u rrit edhe shkalla e aksesit në rrjete sociale, dy ndër më të aksesuarit që ...
Comments Off on Facebook ka në Shqipëri 1.3 milionë përdorues, rritje me 16% në vitin 2015

22
SHOWBIZ
https://www.youtube.com/watch?v=kL6JY-QwDSE] Argjentina Ramosaj është vënë në vështirësi kur është pyetur se cila është gjyshja më seksi, Alberie Hadërgjonaj apo Suzana Mushkolaj. Gjatë intervistës për Prive, ajo fillimisht ka ...
Comments Off on Cila është më seksi, Albëria apo Suzana – tregon Argjentina (Video)

8
JETA
Dikur nënkuptohej, ndërkaq tani për të si duket fantazojmë… Një grup shkencëtarësh ka bërë një hulumtim të fantazive seksuale te 1516 persona, të cilëve u është dhënë lista ...
Comments Off on Ja cila është fantazia seksuale më e madhe femërore…

2
LAJME
Në strategjinë e Komisionit Shtetëror Zgjedhor të Maqedonisë, për zgjedhjet e parakohshme parlamentare janë paraparë kontrolle statistikore, krahasim i kombinuar ndërmjet më shumë bazave të të dhënave, por ...
Comments Off on Ja cila është metodologjia e KShZ-së për pastrimin e Listës Zgjedhore

6
JETA
Konflikti që nisi në mëngjesin e hershëm të 9 majit të vitit 2015 përveç se la të vrarë 10 shqiptarë, të arrestuar mbetën edhe 19 luftëtarë të tjerë, ...
Comments Off on Cila është e vërteta e luftës së Kumanovës?

3
KOSOVA LAJME VIDEO
Emri i organizatës terroriste ISIS, është shkruar edhe në një mur në lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicë. E nga kjo pjesë e qytetit është edhe Elma Gjyshinca, që ...
Comments Off on Rrëfimi i babait të Elma Gjyshincës, e cila dyshohet për terrorizëm (Video)

30
LAJME
Komuna e Sarajit është një nga komunat më me pak transparencë, sipas një sondazhi nga Fondacioni Friedrich-Ebert-Stiftung dhe Young European Federalists-Kumanovë(JEFF Maqedoni). Menjëherë pas Sarajit, si shumica e ...
Comments Off on Ja cila komunë fshehet më shumë

43
SHOWBIZ
Këngëtarja Dhurata Dora i ka dhënë fund lidhjes me Masar Shehun, i cili njëkohësisht ishte edhe menaxheri i saj. Sipas burimeve të Bluetooth, ata janë ndarë për shkak ...
Comments Off on Cila është arsyeja që Dhurata Dora është ndarë nga i dashuri?

15
SHOWBIZ
Andrra Destani, tanimë bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Sinan Hoxha, është një emër mjaft i përfolur në media kohët e fundit. Jo vetëm për shkak ...
Comments Off on Cila është e shkuara e Andrra Destanit, nuses së Sinan Hoxhës?

16
KURIOZITETE
Kompania “Food and Drug Administration” ka nxjerrë në treg një pajisje e cila së bashku me një medikament kuron plagën në vetëm 15 sekonda si dhe parandalon gjakderdhjen. ...
Comments Off on Shpiket pajisje e cila parandalon gjakderdhjen në vetëm 15 sekonda

12
LAJME
Kryeministri Rama i ka dhënë një intervistë lakonike pyetjeve te rrufeshme gazetës gjermane “Der Freitag”. Ai aty ka treguar edhe se kush është ëndrra e tij pas dhjetë ...
Comments Off on Cila është ëndërra e Ramës pas dhjetë vitesh?

17
SHOWBIZ
Në një intervistë për revistën “Who” këngëtari foli për karrierën, marrëdhëniet me kolegët dhe sigurisht lidhjen me femrat. Ai zgjodhi të mos e komentojë marrëdhënien e tij me ...
Comments Off on Ja cila është femra ideale sipas Florit

8
SHOWBIZ
Pas sherrit të mbrëmshëm në ambientet e jashtme të Pallatit të Kongreseve mes dy kantautorëve, policia e Tiranës ka shpallur në kërkim Nesti Dukën, 34 vjeçarin i cili ...
Comments Off on Stine në kërkim, ja cila është akuza ndaj tij dhe çka rrezikon ai

8
SHOWBIZ
Pas sherrit të mbrëmshëm në ambientet e jashtme të Pallatit të Kongreseve mes dy kantautorëve, policia e Tiranës ka shpallur në kërkim Nesti Dukën, 34 vjeçarin i cili ...
Comments Off on Stine në kërkim, ja cila është akuza ndaj tij dhe çka rrezikon ai

24
JETA
Ekziston një temperature ideale apo e saktë për hekurosjen e flokëve tuaj. Ankesa nga bjondet: nëse është shumë temperatura e ulët, flokët bëhen të egra dhe pajetë. Nëse ...
Comments Off on Ekziston një temperaturë ideale për hekurin e flokëve dhe ja cila është ajo