cila

cila

4
SHOWBIZ
E folura e tij me një dialekt të theksuar shkodran, nuk linte asnjë dyshim se origjina e këngëtarit të njohur shqiptar Sidrit Bejleri është Shkodra. Por në fakt, ...
Comments Off on Sidrit Bejleri shkodran?! Gaboheni ja cila është origjina e tij

19
KURIOZITETE VIDEO
A mund ta paramendoni një super veturë sportive pa sistem tërheqës të shkarkimit, që krijon zhurmë interesante dhe nxjerr zjarr? Një super veturë ekzotike nuk do të ishte ...
Comments Off on Kur McLaren C12 “çartet”, nxjerr flakë nga e cila njerëzit ndezin cigaret (Video)

7
KOSOVA LAJME VIDEO
Sonte është transmetuar pjesa e dytë e dokumentarit “Shtabi i Milionerëve” në kuadër të emisionit Zona Express me autor Leonard Kerqukin. Shikojeni videon për të mësuar se sa ...
Comments Off on Sa para pagoi për avokatë Fatmir Limaj dhe cila është pasuria e tij? (VIDEO)

8
SHOWBIZ
Dafina Zeqiri, 2po2 dhe Flori, Capital T, Enca, Noizy, Getinjo dhe Baby G, Nora Istrefi, Alban Skenderaj, Dhurata Dora, Soni Malaj dhe Skivi, Cozman, Getoar Selimi dhe Onat, ...
Comments Off on A e dini se cila është kënga shqiptare më e klikuar e 2016-tës?!

23
JETA
Cila veçori e bën fytyrën të dallohet? Përderisa logjika juaj do të supozojë hundën, sytë, gojën, janë vetullat që e kanë vlerën më të madhe. Përtej funskionit të ...
Comments Off on Shkenca tregon se cila është pjesa më e rëndësishme e fytyrës tuaj

16
Shendetesia
Buka integrale është e gatuar nga mielli i grurit të bluar nga kokrrat e plota. Ka vlerë të lartë ushqyese, sepse përmban shumë minerale dhe vitamina. Simitet dhe ...
Comments Off on Buka është sikur doza e vitaminave – zbulo cila është më e shëndetshme

6
JETA
Cila veçori e bën fytyrën të dallohet? Përderisa logjika juaj do të supozojë hundën, sytë, gojën, janë vetullat që e kanë vlerën më të madhe. Përtej funskionit të ...
Comments Off on Shkenca tregon se cila është pjesa më e rëndësishme e fytyrës tuaj

6
KURIOZITETE
Graham Hancock,Robert Bauval dhe Nassim Haramein mendojnë se të dhënat që i kemi rreth piramidave, nuk janë të sakta. Në një moment, në të ardhmen, librat tona të ...
Comments Off on Ja cila është e vërteta mbi piramidat

13
SPORT
Leicester City do të shpallet kampion në Angli, tri ndeshje pa përfunduar kampionati. Kështu mendon ish trajneri legjendat i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson “Natyrisht se Leicester munden. ...
Comments Off on Ferguson zbulon se cila skuadër do ta fitojë titullin në Premierligë

12
SHOWBIZ
Xhesika Ndoj është emri më i komentuar i mediave ditët e fundit, ku në fokus ka qënë jeta e saj private. Deklerata se ajo ka patur një propozim ...
Comments Off on Ish-shoqja zbulon sekretin: Xhesika ka punuar rrugëvë të Italisë

22
Shendetesia
A ka konsumuar dikush drogë mund të detektohet në organizëm madje edhe disa muaj pas përdorimit. E gjitha varet nga ajo se a kërkoni praninë e substancave të ...
Comments Off on HEROINË, MARIHUANË, EKSTAZI: Mësoni sa gjatë cila drogë qëndron në trup dhe a mund të zbulohet

6
BOTA LAJME
Qeveria e Shteteve të Bashkuara spiunonte qeverinë e udhëhequr nga Silvio Berlusconi-n, pikërisht në ditët dhe javët që i paraprinë rënies së ekzekutivit në vitin 2011. Kjo prapaskenë ...
Comments Off on Dritë mbi një histori e cila ka ende shumë anë të errëta: Ja si e spiunonin ShBA-të, Berlusconin

28
KURIOZITETE
Kaylan Mahomes shpërndau një foto në rrjetet sociale me motrën e saj binjake, Kyla dhe me nënën e tyre. Ajo shkroi “Mami, binjakja dhe unë”.. Por për shkak ...
Comments Off on Cila është nëna?!

22
TECH
Me zhvillimin e teknologjisë dhe rritjen e aksesit në internet, kudo në botë u rrit edhe shkalla e aksesit në rrjete sociale, dy ndër më të aksesuarit që ...
Comments Off on Facebook ka në Shqipëri 1.3 milionë përdorues, rritje me 16% në vitin 2015

22
SHOWBIZ
https://www.youtube.com/watch?v=kL6JY-QwDSE] Argjentina Ramosaj është vënë në vështirësi kur është pyetur se cila është gjyshja më seksi, Alberie Hadërgjonaj apo Suzana Mushkolaj. Gjatë intervistës për Prive, ajo fillimisht ka ...
Comments Off on Cila është më seksi, Albëria apo Suzana – tregon Argjentina (Video)

8
JETA
Dikur nënkuptohej, ndërkaq tani për të si duket fantazojmë… Një grup shkencëtarësh ka bërë një hulumtim të fantazive seksuale te 1516 persona, të cilëve u është dhënë lista ...
Comments Off on Ja cila është fantazia seksuale më e madhe femërore…