AKTUALITETE

“Shiko kush luan”, Mariza Ikonomi tregon se çfarë i mungon në karrierë

Një tjetër e ftuar e kësaj të shtune në “Shiko Kush LUAN” nga Luana Vjollca ishte edhe këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi. Ajo na tregoi disa gjëra që nuk i dinim për të. Pyetjes së kapitenit të skuadrës së kuqe, Florjan Binaj, se cili është dueti që i mungon karrierës së saj ajo ju përgjigj: “Një duet me Capital T”.

Ndërkohë gjatë lojës mësuam se është “single” dhe se kënga shqiptare që nuk e pëlqen është “Të ka lali shpirt”.

Mariza Ikonomi i ka munguar skenës shqiptare për një periudhe kohe, të cilën e shfrytëzoi në vende ekzotike duke ofruar spektakël për pushuesit. Top Channel

Një tjetër e ftuar e kësaj të shtune në “Shiko Kush LUAN” nga Luana Vjollca ishte edhe këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi. Ajo na tregoi disa gjëra që nuk i dinim për të. Pyetjes së kapitenit të skuadrës së kuqe, Florjan Binaj, se cili është dueti që i mungon karrierës së saj ajo ju përgjigj: “Një duet me Capital T”.

Ndërkohë gjatë lojës mësuam se është “single” dhe se kënga shqiptare që nuk e pëlqen është “Të ka lali shpirt”.

Mariza Ikonomi i ka munguar skenës shqiptare për një periudhe kohe, të cilën e shfrytëzoi në vende ekzotike duke ofruar spektakël për pushuesit. Top Channel

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top