SPORT

Conte nuk rri duarkryq, po e transferon yllin e madh

Mesfushori i Manchester United, Nemanja Matic është subjekt i interesit nga Inter raporton The Sun.

Bisedimet midis përfaqësuesve të 31-vjeçarit dhe gjigantëve italianë tashmë kanë filluar për një transferim të mundshëm të janarit,përcjell ORAinfo.

Matiç është i hapur për të lënë United pasi nuk po gjend vend në formacionin e parë të skuadrës të Ole Gunnar Solskjaer në fillimin e sezonit./ORAinfo/

Mesfushori i Manchester United, Nemanja Matic është subjekt i interesit nga Inter raporton The Sun.

Bisedimet midis përfaqësuesve të 31-vjeçarit dhe gjigantëve italianë tashmë kanë filluar për një transferim të mundshëm të janarit,përcjell KosovaToday.

Matiç është i hapur për të lënë United pasi nuk po gjend vend në formacionin e parë të skuadrës të Ole Gunnar Solskjaer në fillimin e sezonit./KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top