SPORT

Inter – Napoli, befasi në formacionet startuese

Inter dhe Napoli do të takohen në ‘San Siro’ për të zhvilluar gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë.

Me fillim nga ora 20:45, këto dy skuadra do të ballafaqohen mesvete, në rrugën drejt finales së kupës.

Formacionet zyrtare:

Inter:

Napoli: Ospina; Di Lorenzo, Manolas, Maksimovic, Mario Rui; Fabian, Demme, Zielinski; Callejon, Mertens, Elmas.

Inter dhe Napoli do të takohen në ‘San Siro’ për të zhvilluar gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë.

Me fillim nga ora 20:45, këto dy skuadra do të ballafaqohen mesvete, në rrugën drejt finales së kupës.

Formacionet zyrtare:

Inter:

Napoli: Ospina; Di Lorenzo, Manolas, Maksimovic, Mario Rui; Fabian, Demme, Zielinski; Callejon, Mertens, Elmas.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top