SPORT

Publikohen për herë të parë pamjet nga rrëzimi i helikopterit të Bryant

Publikohen pamjet nga rrëzimi i helikopterit të Kobe Bryant.

Janë publikuar për herë të parë pamje nga rrëzimi tragjik i helikopterit që i mori jetën legjendës së NBA, Kobe Bryant, vajzës së tij Gianna, dhe shtatë personave të tjerë.

Më 26 janar, një nga më të mirët në historinë e basketbollit, Kobe Bryant, humbi jetën kur helikopteri me të cilin po udhëtonte, u përplas në një kodër në Kaliforni.

Media spanjolle ‘Cuatro’ ka publikuar pamjet e para nga rrëzimi i helikopterit.

Në të dallohet se si helikopteri po futej në mjegull, për t’u përplasur pastaj në kodër.

Raportet e para të bëra kanë treguar se helikopteri nuk ka pasur të vendosur pajisjen që do t’i tregonte pilotit se është afër një përplasje.

Mjegulla e madhe dhe moti i keq, janë duke u konsideruar si shkaktarët më të mundshëm të këtij aksidenti.

Publikohen pamjet nga rrëzimi i helikopterit të Kobe Bryant.

Janë publikuar për herë të parë pamje nga rrëzimi tragjik i helikopterit që i mori jetën legjendës së NBA, Kobe Bryant, vajzës së tij Gianna, dhe shtatë personave të tjerë.

Më 26 janar, një nga më të mirët në historinë e basketbollit, Kobe Bryant, humbi jetën kur helikopteri me të cilin po udhëtonte, u përplas në një kodër në Kaliforni.

Media spanjolle ‘Cuatro’ ka publikuar pamjet e para nga rrëzimi i helikopterit.

Në të dallohet se si helikopteri po futej në mjegull, për t’u përplasur pastaj në kodër.

Raportet e para të bëra kanë treguar se helikopteri nuk ka pasur të vendosur pajisjen që do t’i tregonte pilotit se është afër një përplasje.

Mjegulla e madhe dhe moti i keq, janë duke u konsideruar si shkaktarët më të mundshëm të këtij aksidenti.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top