You are here
Home > ShowBiz

Aguilar: Balotelli, futbollisti më i mirë në shtrat

Mario Balotelli mbetet futbollistimë i përfolur në mediat rozë. Edhe pas transferimit te Liverpool muzika nuk ndryshon, Super-Mario lakohet më shumë për atë që bën jashtë fushës sesa brenda saj. Këtë herë është modelja franceze EglantineAguilar, e cila jep një dëshmi unike për momentet intime me sulmuesin italian. Ish e dashura

Zvicrra interesohet per oret e Vali Corleone !

Nga nje postim qe eshte pare ne facebook per Oret e Vali Corleone, Zvicrra Interesohet qe ato ora ti blej! Per kete nuk eshte i informuar akoma Vali Corleone por eshte biseduar ne Zurich ne nje pub nate se nje zvicerran qe ka kolencione ores kerkon ti blej! Vali Corleone Poseson ore

Të pasme të tilla duhen fiksuar mirë (Foto)

Pas 19 vitesh të pasmet e moderatores Michelle Hunziker u shpallen si më të mirat në Itali.Tani një Italiane na sjell në kujtesë Hunikzer.Ajo është Laura Cremaschi,një yll në rritje e cila po pushon në Maiami me të dashurin.

Paç fatin e Bleones !

Edhe sot, ashtu si prej ditësh e ditësh, Bleona Qereti ka zënë një pjesë të madhe të faqeve rozë të gazetave dhe mediave online. Një herë ajo ngashërehet për Ganin, burrin që braktisi pasi plotësoi letrat amerikane, një herë tjetër kacavirret për të pozuar me Paris Hilton, në Ibiza, një

Ermal Fejzullahu shtrohet në spital, anullon koncertet

Koncertet e shpeshta gjatë verës, e kanë lodhur këngëtarinErmal Fejzullahu, i cili është shtruar të mërkurën në spital. Tashmë ai ndodhet pranë familjarëve të tij, pas marrjes së ndihmës së duhur shëndetësore. Këngëtarit i është dashur që të anullojë disa mbrëmje, pasi ende nuk ndodhet në gjëndje të mirë.

Vdes kantautori Michael Johns i “American Idol”

Ka ndërruar jetë në moshën 35 vjeçare Michael Johns, një nga finalistët e talent show-t të përjavshëm në Amerikë, “American Idol”. Dyshohet se vdekja e parakohshme i ka ardhur si pasojë e formimit të një sasie gjaku të ngrirë, në kyçin e këmbës. “Michael Johns kishte një talenttë paparë. Jemi thellësisht të mërzitur dhe te trishtuar nga vdekja e tij. Ishte

‘Çmendet’ Angelina Jolie, bën tatuazh Ermal Mamaqin

Aktori i humorit Ermal Mamaqi, ka shkaktuar mjaft të qeshura, teksa ka postuar në faqen e tij në “Facebook” një fotografi të aktores Angelina Jolie, në krahun e së cilës është vizatuar me photoshop portreti i Mamaqit. “Tatuazhi i fundit i Angelinas. Sa budallaqe është. La nam. As kam për t’ia hapur telefonin fare”, shkruan Ermali. Kaq ka

Zhvishet e dashura seksi e Pirro Çakos (FOTO LAJM)

E dashura e kantautorit PirroÇako, po kalon pushime në plazh këtë verë, ndërsa ka shfaqur linjat e saj seksi. Sisi Ujka ka postuar një set fotosh në profilin e saj në Facebook, ku duket në formë të shkëlqyer. Nga fotot që ajo ka postuar nërrjetet sociale, kuptohet arsyeja e vërtetë se pse Pirro është ndarë nga Inva Mula, sopranoja më e famshme shqiptare

Top