“Dy Zemra” publikohet kënga nga Nora dhe Butrint Imeri

Superhiti i Butrint Imerit dhe Nora Istrefit që do ju shoqërojë këto ditë të fundit vere, sapo u lansua në platformën Youtube.

Projekt ishte paralajmëruar kohë më parë nga të dy artistët.

Videoklipi i këngës është realizuar nga Cinegr8, me tekst të vetë artistit në bashkëpunim me Gjikon.

“Dy zemra” vjen e interpretuar nga zërat e ëmbël të artistëve të dashur për publikun.