SHOWBIZ

Befason Egzona, në këtë gjendje e ka publikuar veten

Egzona Muqiqi është tani një emër tejet i njohur për publikun kosovar.

Ajo dhe Albatyrit Muqiqi tani janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, përcjell ORAinfo.

Egzona po bëhet gjithnjë e më e njohur sidomos me bizneset e saj.

Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta private dhe profesionale.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga puna ku shfaqet me një pamje mjaft interesante./ORAinfo/

Egzona Muqiqi është tani një emër tejet i njohur për publikun kosovar.

Ajo dhe Albatyrit Muqiqi tani janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, përcjell KosovaToday.

Egzona po bëhet gjithnjë e më e njohur sidomos me bizneset e saj.

Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta private dhe profesionale.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga puna ku shfaqet me një pamje mjaft interesante. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top