SHOWBIZ

Leonita vishet plot stil, kështu shëtitet rrugëve të Dubait bashkë me vajzën

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Leonita dhe Graniti para pak muajve janë bërë prindër për herë të parë.

Këtë kohë ata po i kalojnë pushimet në Dubai, e nga atje po publikojnë imazhe të shumta.

Sot, Leonita ka dalë për shëtitje me vajzën, e është veshja e saj ajo qëmori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, përcjell KosovaToday.

Leonita dhe Graniti para pak muajve janë bërë prindër për herë të parë.

Këtë kohë ata po i kalojnë pushimet në Dubai, e nga atje po publikojnë imazhe të shumta.

Sot, Leonita ka dalë për shëtitje me vajzën, e është veshja e saj ajo qëmori gjithë vëmendjen. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top