SHOWBIZ

Shyhretja nga Belgjika, publikon foto me fustanin më të bukur

Shyhrete Behluli shfaqet nga Belgjika.

Është një ndër këngëtaret e cila njihet që një periudhë të gjatë në skenën muzikore

Kur është fjala për këngë popullore emri i Shyhrete Behluli ndëgjohet e adhurohet nga shumica e personave, shkruan “Kosovarja”.

Jo vetëm për karrierë por ajo gjithmonë di të shfaqet e veçantë edhe në pamjen fizike.

Sot, ne Instagramin e saj këngëtarja publikoi një imazh nga ku gjithë vëmendjen marrin gurt e çmuar të fustanit.

Edhe pse vitet ecin, Shyhretja nuk e ka ndërmend të plaket, vetëm po rinohet dhe po arrin që të jetë në top formë.

Shyhrete Behluli shfaqet nga Belgjika.

Është një ndër këngëtaret e cila njihet që një periudhë të gjatë në skenën muzikore

Kur është fjala për këngë popullore emri i Shyhrete Behluli ndëgjohet e adhurohet nga shumica e personave, shkruan “Kosovarja”.

Jo vetëm për karrierë por ajo gjithmonë di të shfaqet e veçantë edhe në pamjen fizike.

Sot, ne Instagramin e saj këngëtarja publikoi një imazh nga ku gjithë vëmendjen marrin gurt e çmuar të fustanit.

Edhe pse vitet ecin, Shyhretja nuk e ka ndërmend të plaket, vetëm po rinohet dhe po arrin që të jetë në top formë.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top