SPORT

Juventus e ofron Rabiotin si pjesë e marrëveshjes për yllin madh

Juventus mund të ofrojë Adrien Rabiot si pjesë e një marrëveshje për të sjellë Christian Eriksen në Torino, raporton Le10Sport.

Mesfushori francez mbërriti në verë te kampionët e Serisë A në një transferim të lirë nga Paris Saint-Germain gjatë verës, por ai ka luajtur në vetëm tre ndeshje të ligës deri më tani,përcjell ORAinfo.

Dhe me Eriksen jashtë kontratës në fund të sezonit, Juve mund të joshet të ofrojë nënshkrimin e tyre si pjesë e një marrëveshje çmimesh të shkurtra për Danezin në janar./ORAinfo/

Juventus mund të ofrojë Adrien Rabiot si pjesë e një marrëveshje për të sjellë Christian Eriksen në Torino, raporton Le10Sport.

Mesfushori francez mbërriti në verë te kampionët e Serisë A në një transferim të lirë nga Paris Saint-Germain gjatë verës, por ai ka luajtur në vetëm tre ndeshje të ligës deri më tani,përcjell KosovaToday.

Dhe me Eriksen jashtë kontratës në fund të sezonit, Juve mund të joshet të ofrojë nënshkrimin e tyre si pjesë e një marrëveshje çmimesh të shkurtra për Danezin në janar./KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top