SPORT

Kjo është skuadra favorite për ta transferuar Pogban

Juventus është skuadra favorite për të transferuar Paul Pogban.

Mesfushori francez, duket se po kalon sezonin e fundit në fanellën e Manchester United, dhe një larg në verë, është mëse i mundshëm.

Janë të shumta skuadrat që kanë shprehur dëshirën për të pasur në skuadër kampionin e botës me Francës.

Por, mediet italiane raportojnë se Juventus është duke i prirë kësaj gare, përcjell lajmi.

Pogba ka veshur edhe në të kaluarën fanellën e Juventusit, dhe pikërisht nga kjo skuadër në vitin 2016, ishte transferuar te Manchester United.

Real Madrid dhe PSG, janë skuadrat tjera të interesuara për 26 vjeçarin.

Juventus është skuadra favorite për të transferuar Paul Pogban.

Mesfushori francez, duket se po kalon sezonin e fundit në fanellën e Manchester United, dhe një larg në verë, është mëse i mundshëm.

Janë të shumta skuadrat që kanë shprehur dëshirën për të pasur në skuadër kampionin e botës me Francës.

Por, mediet italiane raportojnë se Juventus është duke i prirë kësaj gare, përcjell lajmi.

Pogba ka veshur edhe në të kaluarën fanellën e Juventusit, dhe pikërisht nga kjo skuadër në vitin 2016, ishte transferuar te Manchester United.

Real Madrid dhe PSG, janë skuadrat tjera të interesuara për 26 vjeçarin.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top