SPORT

Super-lojtari largohet nga Bayern Munich, po transferohet në Juvevtus

Juventus po shihet si pretendent për ta transferuar Coretin Tolisson.

Bayern Munich ka vendosur në tregun e transferimeve blerjen e dytë më të shtrenjtë në histori të tyre.

Bëhet fjalë prë mesfushorin Coretin Tolisso, të cilit do t’i duhet të gjejë një skuadër të re.

‘Bavarezët’ edhe pse kanë shpenzuar 41 milionë euro për francezin, ai nuk ka arritur të bind me paraqitjet e tij.

Mediet në Gjermani dhe Itali, bëjnë të ditur se Tolisso karrierën mund ta vazhdojë në Serie A.

Është Juventus skuadër pretendente për të siguruar shërbimet e 25 vjeçarit.

Juventus po shihet si pretendent për ta transferuar Coretin Tolisson.

Bayern Munich ka vendosur në tregun e transferimeve blerjen e dytë më të shtrenjtë në histori të tyre.

Bëhet fjalë prë mesfushorin Coretin Tolisso, të cilit do t’i duhet të gjejë një skuadër të re.

‘Bavarezët’ edhe pse kanë shpenzuar 41 milionë euro për francezin, ai nuk ka arritur të bind me paraqitjet e tij.

Mediet në Gjermani dhe Itali, bëjnë të ditur se Tolisso karrierën mund ta vazhdojë në Serie A.

Është Juventus skuadër pretendente për të siguruar shërbimet e 25 vjeçarit.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top