disa

disa

14
JETA
Ka shumë këshilla se si duhet të bisedojmë ‘seksi’, dhe ka shumë dëshmi se djemve ju pëlqen kjo. Mirëpo, çfarë mendojnë femrat se ju pëlqen djemve gjatë bisedave ...
Comments Off on Disa meshkuj tregojnë gjërat më seksi që të dashurat ua kanë thënë në shtrat

9
JETA
Nuk është me rëndësi cila është, nese e dini këtë fshehtësi atëherë jeni në avantazh. Aroma e parfumit tuaj Sigurohuni që sapo të ndjejë aromën e parfumit tuaj, ...
Comments Off on Ja disa nga gjërat që eksitojnë meshkujt

49
TECH
iPod juaj i vjetër, që mbledh pluhur në një sirtar të komodinës, tashmë mund të vlejë mijëra dollarë. Kështu disa modele që janë blerë kohë më parë me ...
Comments Off on iPod juaj i vjetër tashmë vlen mijëra dollarë

21
KURIOZITETE VIDEO
Me dhe Et janë të rinj amerikanë të njohur për eksperimentet e tyre sociale, e të cilat më pas i shpërndajnë në YouTube. Në një kamerë të fshehur ...
Comments Off on Ja si reagojnë disa amerikanë kur shohin një myslimane duke u lutur në rrugë (Video)

16
Shendetesia
Në 2 maj të vitit 2011, gjatë një operacioni special, forcat amerikane vranë Osama bin Laden, në vendstrehimin e tij në Pakistan. Në atë kohë, në vendin ku ...
Comments Off on Çfarë lexonte Bin Laden? Ja disa nga librat që iu gjetën në shtëpi

25
BOTA LAJME
Në epokën e bombës bërthamore, vendet më të mëdha të globit harxhojnë miliarda dollarë çdo vit në përmirësimin e teknologjisë dhe aftësisë së tyre luftarake, mbrojtëse dhe sulmuese, ...
Comments Off on Për disa e keni ditur e disa të tjera jo: Këto janë 20 ushtritë më të fuqishme në botë

1
SHOWBIZ
Ledri Vula ka disa ditë që ka paralajmëruar publikun për një projekt të ri. Mësohet se Ledri do të mbajë koncert në sheshin “Zahir Pajaziti” si dhe do ...
Comments Off on Ja befasia që Ledri e ka paralajmëruar qe disa ditë (Video)

5
KOSOVA LAJME
Jakup Krasniqi nuk e mohon mundësinë e bashkëpunimit me PDK-në, të cilën e udhëheq Kadri Veseli, nëse, siç thotë ai, kjo e fundit distancohet nga keqqeverisja. Ai konfirmon ...
Comments Off on Krasniqi: Të hapur për PDK-në, me disa kushte

11
LAJME SHQIPERIA
“Për shkak të presionit shumë të madh politik, e për shkak të konfliktit prokurori-polici sa do jetë në gjendje gjykata të japë një vendim të drejtë. Është shumë ...
Comments Off on Artan Hoxha: Shullazi i ka shpëtuar drejtësisë disa herë, vështirë të provohet fajësia e tij

11
KOSOVA LAJME
Sonte është transmetuar pjesa e dytë e dokumentarit “Shtabi i Milionerëve” në kuadër të emisionit Zona Express me autor Leonard Kerqukin. Deputeti aktual i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, ka ...
Comments Off on Rexhep Selimi ka marrë disa tendera në Ministrinë e Transportit (Video)

9
KOSOVA LAJME
Vetëm tri javë ka zgjatur periudha e Donika Kadaj Bujupit si deputete e pavarur, pas dorëheqjes së saj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës. Bujupi një nga më ...
Comments Off on Vetëvendosje: Disa veprime të partnerëve opozitarë na bënë që të humbim besimin

40
BOTA LAJME
Zyrtarët turq thonë se një automjet i paketuar me eksplozivë u përplas në një stacion të policisë në juglindje të vendit, duke lënë të lënduar disa njerëz, në ...
Comments Off on Disa të lënduar nga një shpërthim në Turqi

33
TECH
Sipas një raporti në New York Times, Facebook është duke u përdorur për blerjen dhe shitjen e armëve nga terroristët në Lindje të Mesme. Disa postime të fundit ...
Comments Off on Facebook i ndihmoi terroristët

6
SHOWBIZ
Ish Miss Kosova ka zbuluar një mister në trupin e saj. Në emisionin e aktorit Fatmir Spahiu në televizionin publik të Kosovës, RTK, Besa Gashi ka pohuar se ...
Comments Off on Ish Miss Kosova e ka zemrën dhe disa organe tjera në anë të kundërt!

27
SHOWBIZ
Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi ka thumbuar disa këngëtarë të estradës shqiptare duke thënë se nuk janë artistë të vërtetë. Pa përmendur emra, ajo në Facebook ka ...
Comments Off on Rozana Radi më nuk duron: Ka disa fjalë për estradën

11
KURIOZITETE VIDEO
Tansy Aspinall u rrit me gorilla në Parkun e Kafshëve të Egra Howletts në Kent, Angli, duke e ndihmuar Fondacionin Aspinall të familjes së saj. Dymbëdhjetë vite pasi ...
Comments Off on Ajo u rrit me gorilla, shikojeni ribashkimin e tyre pas disa viteve (Video)