SHOWBIZ

Një grua si Afrona, kështu ia shpreh publikisht dashurinë Bleros

Para pak javëve, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë bërë një dasmë mahështore dhe që po komentohet ende në publik e medie rozë, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës ata nuk po mungojnë me postime në rrjete sociale.

Sot, Afrona ka publikuar një foto me të cilën ia shpreh publikisht ashurinë Bleros./ORAinfo/

Para pak javëve, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë bërë një dasmë mahështore dhe që po komentohet ende në publik e medie rozë, përcjell KosovaToday.

Pas dasmës ata nuk po mungojnë me postime në rrjete sociale.

Sot, Afrona ka publikuar një foto me të cilën ia shpreh publikisht ashurinë Bleros. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top