SHOWBIZ

Njomza frizere e zonja, por në këtë gjendje e solli vetën

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se është rregulluar vet.

Vetullat janë ato që po e bëjnë Njomzën të mos duket aq bukur./ORAinfo/

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan KosovaToday.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se është rregulluar vet.

Vetullat janë ato që po e bëjnë Njomzën të mos duket aq bukur. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top