Patrisi do të bëhet shumë xheloz nga postimi i fundit të gruas së tij

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.

Është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe shumë atraktive./ORAinfo/