AKTUALITETE

Lajmi i fundit/ Ambasadorja e SHBA i shkon në zyrë Ramës, ja fokusi i bisedës

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka mbërritur para pak minutash në kryeministri ku po zhvillon një takim me Edi Ramën.

Situata aktuale, reforma zgjedhore dhe nisma të tjera të qeverisë janë në fokus të takimit.

Ky është takimi i dytë i ambasadores amerikane me Ramën në Kryeministri. Kujtojmë se i pari ishte pak minuta para se qeveria të miratonte paketën anti-KÇK.

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka mbërritur para pak minutash në kryeministri ku po zhvillon një takim me Edi Ramën.

Situata aktuale, reforma zgjedhore dhe nisma të tjera të qeverisë janë në fokus të takimit.

Ky është takimi i dytë i ambasadores amerikane me Ramën në Kryeministri. Kujtojmë se i pari ishte pak minuta para se qeveria të miratonte paketën anti-KÇK.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top