AKTUALITETE

Përplasi një grua me makinë? Ilda Bejleri zbulon të vërtetën (FOTO)

Në disa media qarkulloi dje një lajm që moderatorja Ilda Bejleri kishte aksidentuar me makinë një grua 63-vjeçare. Madje mediat pretendonin se ajo ishte larguar duke e lënë të plagosur në vendngjarje të moshuarën.

Në lidhje me këtë ngjarje, moderatorja ka reaguar në rrjetet sociale, duke sqaruar njëherë e mirë si qëndron e vërteta.

Ilda Bejleri ka shkruar në një postim në “Instastory” se këto janë thjeshtë shpifje: “Unë nuk i kuptoj dot këta gazetarët tanë. Si mund të shpifin për njerëzit kështu?

Për fatin tim të mirë kamerat janë hapur në polici dhe është vërtetuar që makina ime ka qenë e ndaluar në momentin që zonja është rrëzuar në nxitimin e sipër për të kaluar rrugën, edhe pse semafori jeshil ishte i hapur për makinat. Kush ka ndonjë dyshim të shkojë të shohë videon në polici”.

Në disa media qarkulloi dje një lajm që moderatorja Ilda Bejleri kishte aksidentuar me makinë një grua 63-vjeçare. Madje mediat pretendonin se ajo ishte larguar duke e lënë të plagosur në vendngjarje të moshuarën.

Në lidhje me këtë ngjarje, moderatorja ka reaguar në rrjetet sociale, duke sqaruar njëherë e mirë si qëndron e vërteta.

Ilda Bejleri ka shkruar në një postim në “Instastory” se këto janë thjeshtë shpifje: “Unë nuk i kuptoj dot këta gazetarët tanë. Si mund të shpifin për njerëzit kështu?

Për fatin tim të mirë kamerat janë hapur në polici dhe është vërtetuar që makina ime ka qenë e ndaluar në momentin që zonja është rrëzuar në nxitimin e sipër për të kaluar rrugën, edhe pse semafori jeshil ishte i hapur për makinat. Kush ka ndonjë dyshim të shkojë të shohë videon në polici”.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top