Më në fund Loredana na prezanton me personin e zemrës, ja si e quan atë

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Pas ndarjes nga këngëtari, Loredana është shumë aktive si me projekte të reja ashtu edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me personin e zemrës, pra me vajzën e saj të cilën e quan “Jeta ime”./ORAinfo/