SHOWBIZ

Shkurta e Njomza e ‘kallin’ me valle në dasmë, por shikoni cila mori vëmendjen

Shkurte Gashi dhe Njomza Martinaj janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato përveç që janë shumë të përfolura për profesionet e tyre, janë paraqitjet plot stil ato që i bëjnë edhe më të komentuar na publik, përcjell ORAinfo.

Shkurta dhe Njomza janë shoqe shumë të mira e këtë e shohim në imazhet e përbashkëta që i publikojnë.

Së fundi, ato kanë qenë në një dasmë bashkë dhe në fotot e publikuara shohim se ato i kanë lënë pa fjalë të gjithë me pamjet./ORAinfo/

Shkurte Gashi dhe Njomza Martinaj janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato përveç që janë shumë të përfolura për profesionet e tyre, janë paraqitjet plot stil ato që i bëjnë edhe më të komentuar na publik, përcjell KosovaToday.

Shkurta dhe Njomza janë shoqe shumë të mira e këtë e shohim në imazhet e përbashkëta që i publikojnë.

Së fundi, ato kanë qenë në një dasmë bashkë dhe në fotot e publikuara shohim se ato i kanë lënë pa fjalë të gjithë me pamjet. /KosovaToday/

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top