Yllka ua uron festën e Bajramit me foton më të ëmbël familjare

Yllka Kuqi po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik sidomos pasi është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin, Luiza, shkruan ORAinfo.

E pas lindjes, Yllka nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një imazhi i ka uruar ndjekësit për Festën e Bajramit.

E në këtë foto ajo shfaqet e lumtur pranë burrit dhe vajzës./ORAinfo/